Systemy automatycznego nawadniania

Wykonujemy projekty oraz realizacje systemów automatycznego nawadniania. Wykorzystujemy produkty najlepszych marek i zapewniamy najwyższą jakość instalacji. Wykonujemy w pełni zautomatyzowane systemy, zawierające elektryczne sterowniki,czujniki pogody, piloty oraz wynurzalne zraszacze.

Dlaczego warto zainstalować nawodnienie?

Można oszczędzić dużo uciążliwej pracy i czasu wolnego. Nie ma konieczności rozstawiania zraszaczy, mocowania się z wężem czy biegania z konewką. System nawadniania uruchamia się o konkretnych porach, podając odpowiednią ilość wody. Ponadto można go zsynchronizować z czujnikami deszczu oraz wilgotności gleby, by nie marnować niepotrzebnie wody. Automatyczne nawadnianie pozwala spokojnie wyjechać właścicielom ogrodu na kilka dni bez obaw o stan trawnika i rabat.

System automatycznego nawadniania można zainstalować w już urządzonym ogrodzie. Prace mogą zostać odpowiednio wykonane, tak, by już po kilku tygodniach nie było śladu po modyfikacjach. Nie ma także potrzeby obawiać się zimy. Najnowsze systemy dzięki odpowiedniemu wykonaniu, są w pełni mrozoodporne. Nie wymagają demontażu a jedynie opróżnienia z wody co z przyjemnością dla Państwa zrobimy.

Pozostałe usługi