Wykonawstwo

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem ogrodów. Wszystkie realizacje opieramy na przygotowanych przez nas projektach technicznych z  wykorzystaniem odpowiednich materiałów. Wykonujemy wszystkie niezbędne elementy które wchodzą w zakres naszych, stale rozszeżanych kompetencji, lub korzystamy z doradztwa a także podwykonawstwa sprawdzonych profesjonalistów.

Nasadzenia

Wykonujemy profesjonalne nasadzenia na podstwie projektów. Dobieramy stanowiska oraz przygotowujemy odpowiednie mieszanki glebowe tak, by rośliny miały jak najkorzystniejsze warunki do wzrostu. Materiał roślinny zakupujemy od sprawdzonych producentów, dbając o dobrą kondycję okazów i sprawdzając ryzyko wystąpienia chorób.

Trawniki

Trawnik to często kluczowy element w ogrodzie. Wymaga on wiele starań już na etapie zakładania. Pomagamy dobrać mieszankę traw, która najlepiej spełni swoje zadanie i będzie ozdobą naszego ogrodu. Zajmujemy się  wykonywaniem trawników zarówno z siewu jak i  z rolki.

Prace brukarskie i budowlane

Wykonujemy wszystkie niezbędne elementy by twój ogród mógł być piękny i praktyczny. Zajmujemy się zarówno pracą w drewnie jak i kamieniu czy betonie.

Wykonujemy:

-tarasy drewniane
-tarasy z kompozytu
-tarasy z kostki i płyt ceramicznych
-tarasy wentylowane ceramiczne
-podjazdy
-grille i wędzarnie, murowane i drewniane
-murki oporowe
-donice murowane, kompozytowe i drewniane
-ścieżki brukowane i żwirowane
-ekobruk
-odwodnienia

i wiele, wiele innych…

Wszystkie wykonywane elementy opieramy na wiedzy naszej i naszych partnerów wykorzystując materiały wysokiej jakości. Przy bardziej zlożonych założeniach wykonujemy doklądny projekt techniczny który w razie potrzeby możemy przedstaiwć i skonsultować.

Oświetlenie

Zajmujemy się doborem i instalacją lamp ogrodowych, oświetlenia podjazdów, scieżek i oczek wodnych. Opieramy się glównie na bezpiecznych systemach 12V. Odpowiednie oświetlenie jest nie tylko praktyczne, lecz tkaże stanowi ozdobę i pozwala wydobyć najważniejsze walory każdego ogrodu. Po zmroku nie trzeba zamykać się w domu i nadal moża się cieszyć przestrzenią , która dzięki odpowiedniemu oświetleniu zyskuje zupełnie nowy charakter.